• zito
  • 2
жито кавер ни

Голема наградна игра на Жито Маркети!

Бесплатно зачлени се во клубот на верни купувачи на Жито маркети, пазарувај и освој вредни награди! Со собрани 10 поени добивате купон за учество кој пополнет со … повеќе →

13882655_806553142779770_2471825841085904788_n

Жито маркети и 5ка со помош за најпогодените од поплавите

Сочувствуваме со нашите пријатели кои претрпеа огромни загуби од поплавите. Нашите мисли се со нив и нивните семејства. Помошта на Жито маркети заедно со … повеќе →

возачи

„Жито маркети“ има потреба од возачи

„Жито маркети“ има потреба од вработување на персонал за работа на позиција: ВОЗАЧИ За работен ангажман во Велес Потребни квалификации: • Минимум средно … повеќе →

жито ване1

Нова летна акција во Жито Ване!

Летото е во полн ек, а ние го разубаввуаме со супер ниски цени на сезонските производи во Жито Ване. Повелете!  … повеќе →

Plakat_B2

Промотивна акција на брендот Галеб во Жито маркети!

Одлична промотивна акција во Жито маркетите за љубителите на слаткиот вкус на Галеб! Купувајте производи на Галеб во периодот од 25.07-10.09.2016г. и не заборавајте да ја … повеќе →

Види ги сите новости →